...::: Genius :::...

Kdo jsem, co jsem atd...

Jsem. Nestačí? OK. Takže jmenuji se Genius. Jsem webmaster tohoto webu. Nejraději mám svoji rodinu poté svoji třídu. Jedna z věcí, které mám taky rád je počítač:-). Ještě bych chtěl říct, že jsem se narodil v znamení Vah, a na NETu jsemm našel charakteristiku Vah. Tak si jí kdyžtak přečtěte... A taky, jak jste si možná všimli, mám své WEBOVÉ STRÁNKY. :-) Tak doufám, že se Vám budou líbit a že se sem rádi někdy příště vrátíte...

Váhy - charakteristika muže

Charakteristika: Muž narozený ve znamení Vah je veliký racionalista, který dokáže být velice svéhlavý, přesto pro mnohé ženy velmi přitažlivý. Nejvíce problémů mu činí k něčemu se rozhodnout a i když dospěje k rozhodnutí, pokud tuší, že udělal chybu, může ho bez výstrahy změnit.

Když se tomuto muži zalíbí nějaká žena, udělá vše proto, aby ji získal. Ovšem jakmile tuto ženu dostane, není si vždy jistý, co s ní má dělat, což může tuto ženu odradit. Když ale tato žena bude chtít vysloveně utéct, přesvědčí ji, aby zůstala, tak logickými a inteligentními argumenty, že proti němu žádná žena nic nezmůže. Navíc tento muž dokáže být k ženě tak něžný a milý, že tato žena zapomene na vše, co jí předtím tak rozčílilo.

Muž Váha nerad zraňuje něčí city, přesto se často hádá, aniž by si uvědomoval, že právě tímto svým jednáním může ublížit. V mládí má muž Váha tendenci flirtovat a zahrávat si. Často si beznadějně plete přátelství s láskou. Občas sice utrpí pár šrámů, ale ty nezanechají trvalou škodu - kromě výjimečných případů.

Moc ho nezajímá dobývat ze své partnerky její tajemství. I když se často ptá, jeho otázky nesměřují k odkrytí nějakých partnerčiných neuróz. Pouze si chce utřídit fakta a srovnat si je do správných škatulek. O všech pro a proti přemýšlí s ohromující logikou a smyslem pro racionalizaci a jeho závěry budou spravedlivě přesné, rozumné a praktické. Tomuto muži se jeho partnerka může s důvěrou svěřit, ale bude trpět, když on nevycítí její nejniternější potřeby.

Co opravdu nemá rád, pokud ho někdo vláčí přelidněnými místy, kde se na něj tlačí cizí lidé a hluk narušuje jeho smysl pro rovnováhu. Velice rád bude obklopen inteligentními a vtipnými lidmi, ale pokud se tato skupina rozroste, raději se někam schová do ústraní.

Od své manželky bude vždy očekávat, že bude nejen skvělou matkou, ale i výbornou hospodyňkou. Nepořádek v domě ho může vést k nezájmu až k rozvodu. Domov pro něj musí být krásnou tichou oázou, kde nalezne klid a pohodu.

Jako otec bude uplatňovat kázeň s mírnou autoritou a bude se vždy snažit logicky zdůvodnit trest, který málokdy vykoná v hněvu. Děti ho proto budou zbožňovat a jeho manželka ctít a uznávat.
...::: Acknowledgments :::...


My first BIG thank belongs to WEBZDARMA.CZ, where these web sites are free of charge situated.

The other one is to my father and to my family, and of course, to 8.C.

My thank belongs also to Tomáš Králík, because he writes some texts for me...

I would like to thank Miskaa & Zabka. Miskaa has corrected CSS file. Zabka helped me with some texts and with a Czech language support. THANK YOU ZABKA & MISKAA.